Wypożyczalnia samochodów SolidCar

KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, BYTOM, OPOLE, CHORZÓW, RUDA ŚL., RYBNIK, TYCHY, CZĘSTOCHOWA
lotniska: KATOWICE - Pyrzowice, WROCŁAW, KRAKÓW - Balice

Chcesz wypożyczyć dobry i bezpieczny samochód? Szukasz sprawdzonej i sprawnie działającej wypożyczalni? SolidCar to wypożyczalnia samochodów dla Ciebie!

SolidCar to wypożyczalnia samochodów działająca na terenie południowej Polski, oferująca samochody pod wynajem wraz z pełną obsługą. Podstawiamy nasze samochody pod dom klienta, na lotnisko w Katowicach, Wrocławiu i Krakowie, pod dworce PKP – wszędzie tam, gdzie Państwo, jako nasi klienci, sobie tego zażyczą.

Nasza oferta skierowana jest do każdego klienta – indywidualnego, który chce skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów, jak i do firm, dla których wypożyczalnia samochodów jest idealnym rozwiązaniem, żeby wynająć samochód bez konieczności jego zakupu.

Wypożyczalnia samochodów  SolidCar oferuje wypożyczanie aut po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy i zapewniamy, że nasza wypożyczalnia Państwa nie zawiedzie!

SolidCar to firma profesjonalnie zajmująca się wynajmem samochodów osobowych.

Firmę tworzy zespół ludzi związanych z motoryzacją od 1996 roku, jesteśmy profesjonalistami posiadającymi duże doświadczenie w branży, ale przede wszystkim ludźmi z pasją.

Szanowni Państwo!
Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach,
przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta.
Satysfakcja naszego klienta to dla nas motywacja do dalszego doskonalenia naszej oferty oraz jakości usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.